Pozywamy-zbiorowo.pl

2017

opis nasze inicjatywy

POZEW PRZEDSIĘBIORCY PRZECIWKO VW GROUP POLSKA SP. Z O.O.

W imieniu przedsiębiorców (podmiotów gospodarczych) jesteśmy gotowi na złożenie pozwu przeciwko VW Group Polska sp. z o.o.. Mamy podstawę prawną i oszacowaną wartość roszczenia, która dla każdego z państwa stanowić będzie od około 14,5% do około 18,9% wartości ceny pojazdu z dnia jego zakupu.

(DLA PRZYKŁADU : POJAZD ZAKUPIONY ZA 100.000,00 ZŁ NETTO – DOCHODZIMY OD OKOŁO 14.500,00 ZŁ DO OKOŁO 18.900,00 ZŁ, W ZALEŻNOŚCI OD MODELU POJAZDU).

Do pozwu może przystąpić każdy, kto zakupił lub wziął w leasing pojazd marki Volkswagen, Audi, Skoda, Seat z silnikiem TDI typ EA189, mający spełnić normę emisji spalin EURO 5, bezpośrednio od dealera samochodowego i użytkował go w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.

czytaj więcej

0
  • Share

POLISOLOKATY – GRUPA ROBOCZA

Przy Ministerstwie Sprawiedliwości powstanie zespół roboczy, który przygotuje plan niezbędnych działań organów państwa wobec poważnych zarzutów dotyczących polis z ubezpieczeniowym funduszem kapitałowym. To efekt spotkania poświęconego tak zwanym polisolokatom, do którego doszło 8 grudnia 2016 roku w siedzibie ministerstwa.

Więcej tutaj.

Portal pozywamy-zbiorowo.pl zajmował się już tematem.

czytaj więcej

0
  • Share